Новини

Білоцерківські актори вийшли на мітинг під стіни КОДА


Аншлаги, шквал аплодисментів та квіти для акторів – усім цим заповнюється приміщення білоцерківського театру імені Саксаганського, коли на улюбленій сцені грає вже звична трупа. Однак нормальній роботі закладу заважають, а керівника намагаються змінити. Утім актори «стоять горою» за своїх.

Уже більше 2-х років тяганина та суперечки стосовно творчого закладу не вщухають. Працівникам театру навіть не виплачують зарплату. Тому вони оголосили акт громадської непокори та приїхали з акцією протесту до столиці.  Уже неодноразово  писали звернення до влади, однак жодних пояснень чи відповідей так і не отримали. Ба більше під стінами облради людей теж не почули.

Аби змусити людей працювати під новим керівництвом до закладу приїхали виконавчі органи з облради. Які слухати людей теж відмовляються, а на запитання журналістів конкретних відповідей не дали. У колективі проти нового очільника, адже людина, якй пропонують поставити чиновники жодного відношення до театру немає.   Театрали вбачають у такому рішенні корупційну складову. Однак їх аргументів ніхто не чує. Актори ж обіцяють не відступати і боротися за свій театр до останнього.

Залишити відповідь

Усі Новини