Новини

Міська рада Білої Церкви планує закупити 5 нових тролейбусів з низькою посадкою


Тролейбус приїхав, але Ольга Польова не поспішає заходити. Чекає наступний, низькопідлоговий, аби можна було потрапити до нього із коляскою. Хвилин 15 очікування і тролейбус під’їжджає. За цей час на зупинці зібрався чималий натовп. Тай у самому салоні місця обмаль. Аби уникнути таких ситуацій міські депутати планують закупити 5 нових тролейбусів з низькою посадкою. Техніку планують придбати в українського виробника. Утім вартість такого оновлення кусається, -25 мільйонів гривень.

Наразі у місті вже курсує чотири тролейбуси з низькою посадкою. Їх придбали в Угорщині. Їх пасажиромісткість- до 150 людей.  Тролейбуси хоч і вже були в експлуатації, але з ремонтом  вартість одного – 700 тисяч гривень. До прикладу, капітальний ремонт такого ж коштує близько 750 тисяч гривень.

У Білій Церкві одні з найперших запровадили електронні квитки в громадському транспорті. У всіх тролейбусах працює система валідації. Більшість пасажирів користуються електронними квитками, за цей час збільшились і доходи комунального підприємства.  Електронні квитки дуже зручні як для пасажирів, так і контролерів.

Тролейбуси безкоштовно перевозять представників пільгових категорій. Із чотирьох – три пасажира мають право на безкоштовний проїзд. В найближчий час планують запустити  й новий маршрут. Підприємство має 24 тролейбуси, щодня на лінії близько двадцяти. І чи не у всіх із них збіг термін експлуатації.

Залишити відповідь

Усі Новини