Новини

У Білій Церкві активно впроваджують новий підхід до освіти


Замість щоденників та оцінок – похвальне слово та сонечка. Батьки віддали хлопчика до школи на рік пізніше, аби дитина навчалась уже за новою системою, розповідає бабуся хлопчика. Новий підхід до навчання подобається, але варто було б задавати дітям домашні завдання.

Цікаво, пізнавально та активно – так навчаються учні білоцерківської школи №15. Увагу приділяють кожній дитині та чують її думку, розповідає учитель початкових класів. Вона має право висловитися та зробити свій вибір. Але й має нести відповідальність за нього.  Усі вчителі пройшли навчання та перепідготовку. Складалась вона з двох етапів – заочно-дистанційна та очна форма навчання.

У школі також навчаються учні з особливими освітніми потребами. Створено спеціальний клас, облаштований сучасними технологіями для дітей з порушенням слуху. А в кімнаті сенсорної інтеграції з дітьми працює психолог. На облаштування класів згідно з вимогами «нової» української школи Біла Церква отримала субвенцію у розмірі 5 мільйонів гривень з державного бюджету.

Через збільшення кількості першачків, для всіх не вистачає й конструкторів ЛЕГО, якими повене бути забезпечений кожен першокласник. Наскільки ефективна освітня реформа – педагоги поки не готові оцінювати. Результати варто очікувати хоча б за півроку.

Залишити відповідь

Усі Новини