Новини

У Білій Церкві посилено готуються до опалювального сезону


Надворі ще осінь, а Сергій  Бишенко уже готується до зими. Лише минулого року за опалення доводилось платити близько двох тисяч гривень за трикімнатну квартиру. Та навіть за такі кошти в помешканні тепло не було. У комунальному підприємстві, що забезпечує тепло, кажуть, що до опалювального сезону готові. Наразі підприємство закінчує останні підготовчі роботи.

Та чи нормально розпочнеться опалювальний сезон, тут прогнозувати не беруться, адже боржників серед населення за минулий рік  чимало. На околиці міста місцеві постійно потерпали від неякісного теплопостачання. Будинки опалювали за допомогою котельні військової частини .Неодноразово люди скаржились на холодні батареї та прориви трубопроводу.

Проблему мешканців уже вирішили. Збудували дві сучасні котельні. Вони повністю автоматичні і майже не потребують людського втручання. Також встановили нові ізольовані тепломережі до будинків, що сприятимуть зменшенню втрати тепла.

Цьогорічний тариф за теплопостачання обговорили на громадських слуханнях. У підприємстві повідомили, що ціни наразі залишаються такими ж, як і минулого року. Середній тариф для населення близько півтора тисячі гривень за одну гігакалорію, та 1600 для бюджетних організацій.

Залишити відповідь

Усі Новини