Новини

У Білій Церкві працівники КАОМД театр імені П.К. Саксаганського уже тиждень голодують


Зморені обличчя, приїзди швидкої та співчуття людей – така, ховсям не творча атмосфера нині панує під стінами театру імені Саксаганського у Білій Церкві. Театрали ось уже майже тиждень голодують, з вимогою аби очільники Київської обласної державної адміністрації почули їх прохання – провести законний конкурс на посаду нового очільника театру, та повернути колишнього директора театру – В’ячеслава Ускова.

Містяни театралів підтримують, залишають підписи на їх підтримку. Колишній директор театру, В’ячеслав Усков також стоїть поряд з мітингарями. Він приїхав умовити їх зупинити знущання над своїм здоров’ям.

Також висловити свою позицію завітала депутатка КОДА. Вона бажає аби люди почали їсти. Запевняє – її колеги з адміністрації також на боці театру. І боротьба буде продовжуватись у судах.

За час голодування медики постійно приїздять сюди аби підтримувати фізичний стан мітингувальників. Одного з них довелось госпіталізувати та люди не опускають рук. Вони певні, що правда на їх боці, і перемога у цій битві буде за ними. Наразі голові КОДА вже сформоване звернення з підписами працівників театру та громади міста з їх вимогами про законний конкурс на посаду очільника театру.

Залишити відповідь

Усі Новини