Новини

У Білій Церкві триває голосування за проекти громадського бюджету


Ніна Камінна, як ніхто знає, наскільки необхідно приділяти увагу дітям з особливими потребами. Вона виховує сина з аутизмом. Тому вирішила створити в місті «Інклюзивний простір позашкільного навчання для дітей з особливими потребами та адаптивною фізкультурою». У цьому віці  розвиток дитини піддається корекції найкраще, запевняє авторка ідеї. Проект увійшов до громадського бюджету міста з вартістю близько 800 тисяч гривень. 

Громадський бюджет уже другий рік поспіль реалізовує ідеї мешканців міста. Цьогоріч на нього виділено понад сім мільйонів гривень. Загалом було подано 48 проектів.  Один із проектів, що не ввійшов до голосування – зона відпочинку на березі річки Рось. Анатолій Гай ініціює створення парку відпочинку з пляжем для мешканців одного з житлових масивів. Нині величезна територія засмічена та небезпечна для людей через звисаючі гілля дерев.

Яскравий приклад одного з минулорічних переможців та вже реалізованих проектів – оновлений клас хімії в міській школі. Від капітального ремонту до облаштування кабінету хімії сучасним обладнанням. Раніше в кабінеті не вистачало реактивів та посуду. Голосування триватиме до 23 вересня. Віддати свій голос можна за допомогою електронної платформи на сайті міськради, або бюлетеня на дільниці.

Залишити відповідь

Усі Новини