Новини

В Білій Церкві розглянути пілотний проект розвитку аеропорту


Розглянути пілотний проект розвитку аеропорту в Білій Церкві на предмет можливого фінансування – із таким проханням до Європейського банку реконструкції та розвитку та Міжнародної фінансової корпорації звернулося Міністерство інфраструктури України. Зустріч щодо ймовірності зведення летовища на Київщині відбулася напередодні. За словами керівника напрямку відомства з питань європейської інтеграції Віктора Довганя, в розробці проекту українцям допомагають експерти з Євросоюзу. І нині вже є навіть погоджена послідовність зведення летовища. 

За словами Віктора Довганя,нині профільне відомство розділяє всі проекти на три категорії за походженням фінансування. Йдеться про державні, місцеві і приватні кошти. 

Згідно з планами Мінінфраструктури, в Київській області планують низку масштабних проектів. Зокрема, реалізація першої черги Великої кільцевої дороги навколо Києва, завершення капітальної реконструкції дороги Київ – Біла Церква і початок капітальної реконструкції траси на Чернігів зі столиці. 

Залишити відповідь

Усі Новини